Üzenőfal

Oszd meg a weboldalunk mindazokkal, akiket érdekelhet!
Köszönjük!

Támogatóink

Épp itt vagy: KezdőlapX. Sípmesterek Fesztiválja
2015. január 10. szombat
Hódos Imre Rendezvénycsarnok

„A” csoport

1.
08:20
Fejér megye 6 - 3
Vas megye
2.
08:45
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 2 - 1
Komárom-Esztergom megye
3.
09:35
Pest megye 2 - 2
Fejér megye
4.
10:25
Komárom-Esztergom megye 1 - 2
Vas megye
5.
11:15
Pest megye 1 - 4
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
6.
12:05
Fejér megye 3 - 2
Komárom-Esztergom megye
7.
12:30
Vas megye 2 - 2
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
8.
15:25
Pest megye 3 - 1
Komárom-Esztergom megye
9.
15:50
Szabolcs- Szatmár-Bereg megye 1 - 1
Fejér megye
10.
16:15
Vas megye 2 - 1
Pest megye
 
„A” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

Fejér megye 4 2 2 0 12 - 8 8

2.

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 4 2 2 0 9 - 5 8

3.

Vas megye 4 2 1 1 9 - 10 7

4.

Pest megye 4 1 1 2 7 - 9 4

5.

Komárom-Esztergom megye 4 0 0 4 5 - 10 0

CSAPATKÉPEK

  • Click to enlarge image Fejr 3W.JPG Fejér megye
  • Click to enlarge image Komrom 2W.JPG Komárom-Esztergom megye
  • Click to enlarge image Pest 2W.JPG Pest megye
  • Click to enlarge image Szabolcs 2W.JPG Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
  • Click to enlarge image Vas W.JPG Vas megye
  •  
2015. január 10. szombat
Hódos Imre Rendezvénycsarnok

„B” csoport

1.
09:10
Jász-Nagykun-Szolnok megye 4 - 1
Győr-Moson-Sopron megye
2.
10:00
Hajdú-Bihar megye 2 - 1
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
3.
10:50
Heves megye 2 - 2
Jász-Nagykun-Szolnok megye
4.
11:40
Győr-Moson-Sopron megye 1 - 3
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
5.
12:55
Hajdú-Bihar megye 3 - 2
Heves megye
6.
13:20
Jász-Nagykun-Szolnok megye 3 - 5
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
7.
13:45
Győr-Moson-Sopron megye 2 - 3
Heves megye
8.
14:10
Hajdú-Bihar megye 4 - 1
Jász-Nagykun-Szolnok megye
9.
14:35
Borsod-Abaúj-Zemplén megye 2 - 1
Heves megye
10.
15:00
Győr-Moson-Sopron megye 3 - 3
Hajdú-Bihar megye
 
„B” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Hajdú-Bihar megye 4 3 1 0 12 - 7 10

2.

 Borsod-Abaúj-Zemplén megye 4 3 0 1 11 - 7 9

3.

 Heves megye 4 1 1 2 8 - 9 4

4.

 Jász-Nagykun-Szolnok megye
4 1 1 2 10 - 12 4

5.

 Győr-Moson-Sopron megye 4 0 1 3 7 - 13 1

CSAPATKÉPEK

  • Click to enlarge image Borsod 3W.JPG Borsod-Abaúj-Zemplén megye
  • Click to enlarge image Gyr 2W.JPG Győr-Moson-Sopron megye
  • Click to enlarge image Hajd 2W.JPG Hajdú-Bihar megye
  • Click to enlarge image Heves W.JPG Heves megye
  • Click to enlarge image Szolnok W.JPG Jász-Nagykun-Szolnok megye
  •  
2015. január 10. szombat
Oláh Gábor utcai Sportcsarnok

„C” csoport

1.
08:20
BLSZ 6 - 5
Bács-Kiskun megye
2.
08:45
Csongrád megye 4 - 0
Veszprém megye
3.
10:00
Csongrád megye 2 - 1
BLSZ
4.
10:25
Békés megye 4 - 2
Veszprém megye
5.
11:40
Bács-Kiskun megye 3 - 4
Csongrád megye
6.
12:05
Veszprém megye 2 - 3
BLSZ
7.
13:20
BLSZ 1 - 1
Békés megye
8.
13:45
Bács-Kiskun megye 7 - 5
Veszprém megye
9.
14:10
Békés megye 0 - 3
Csongrád megye
10.
15:25
Bács-Kiskun megye 4 - 2
Békés megye
 
„C” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

Csongrád megye 4 4 0 0 13 - 4 12

2.

BLSZ 4 2 1 1 11 - 10 7

3.

Bács-Kiskun megye 4 2 0 2 19 - 17 6

4.

Békés megye 4 1 1 2 7 - 10 4

5.

Veszprém megye 4 0 0 4 9 - 18 0

CSAPATKÉPEK

  • Click to enlarge image BLSZ 3W.JPG BLSZ
  • Click to enlarge image Bcs 2 W.JPG Bács-Kiskun megye
  • Click to enlarge image Bks 2 W.JPG Békés megye
  • Click to enlarge image Csongrd 2 W.JPG Csongrád megye
  • Click to enlarge image Veszprm W.JPG Veszprém megye
  •  
2015. január 10. szombat
Oláh Gábor utcai Sportcsarnok

„D” csoport

1.
09:10
Baranya megye 5 - 3
Tolna megye
2.
09:35
Nógrád megye 1 - 2
Zala megye
3.
10:50
Somogy megye 1 - 4
Baranya megye
4.
11:15
Zala megye 2 - 3
Tolna megye
5.
12:30
Nógrád megye 1 - 4
Baranya megye
6.
12:55
Zala megye 3 - 1
Somogy megye
7.
14:35
Tolna megye 4 - 1
Nógrád megye
8.
15:00
Zala megye 1 - 3
Baranya megye
9.
15:50
Nógrád megye 3 - 4
Somogy megye
10.
16:15
Tolna megye 1 - 7
Somogy megye
 
„D” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

Baranya megye  4 4 0 0 16 - 6 12

2.

Somogy megye 4 2 0 2 13 - 11 6

3.

Zala megye 4 2 0 2 8 - 8 6

4.

Tolna megye 4 2 0 2 11 - 15 6

5.

Nógrád megye 4 0 0 4 6 - 14 0

CSAPATKÉPEK

  • Click to enlarge image Baranya 2 W.JPG Baranya megye
  • Click to enlarge image Ngrd 2W.JPG Nógrád megye
  • Click to enlarge image Somogy 3W.JPG Somogy megye
  • Click to enlarge image Tolna 3 W.JPG Tolna megye
  • Click to enlarge image Zala W.JPG Zala megye
  •  

 

2015. január 11. vasárnap
Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
 
ALSÓHÁZI HELYOSZTÓK
 
1.
08:00
A5-B5
Komárom-Esztergom megye - Győr-Moson-Sopron megye: 2 - 1
2.
08:25
C5-D5
Veszprém megye - Nógrád megye: 2 - 3
3.
08:50
A4-C4
Pest megye - Békés megye: 1 - 1; b.u.: 0 - 2
4.
09:15
B4-D4
Jász-Nagykun-Szolnok megye - Tolna megye: 1 - 3
5.
09:40
A3-D3
Vas megye - Zala megye: 1 - 2
6.
10:05
B3-C3
Heves megye - Bács-Kiskun megye: 3 - 3; b.u.: 1 - 2


10:30  19-20.hely Győr-Moson-Sopron megye - Veszprém megye: 4 - 3  
10:55  17-18.hely Komárom-Esztergom megye - Nógrád megye: 5 - 9  
11:20  15-16.hely Pest megye - Jász-Nagykun-Szolnok megye: 4 - 7  
11:45  13-14.hely Békés megye  - Tolna megye: 2 - 2; b.u.: 2 - 0  
12:10  11-12.hely Vas megye - Heves megye: 1 - 1; b.u.: 0 - 1  
12:35   9-10.hely Zala megye  - Bács-Kiskun megye: 3 - 2  

 

2015. január 11. vasárnap
Hódos Imre Rendezvénycsarnok
 
FELSŐHÁZI HELYOSZTÓK
 
1.
08:00
A1-B2: Fejér megye - Borsod-Abaúj-Zemplén megye: 0 - 2

2.
08:25
C1-D2: Csongrád megye - Somogy megye: 4 - 1
 
3.
08:50
B1-C2: Hajdú-Bihar megye - BLSZ: 0 - 0; b.u.: 1 - 2

4.
09:15
D1-A2: Baranya megye - Szabolcs-Szatmár-Bereg megye: 4 - 2


Betétmérkőzés
09:40 Országos Kerettagú Játékvezetők - Megyei Sportigazgatók: 2 - 7  
10:05 Debreceni Városvezetők - Megyei Közgyűlés: 3 - 4   

A. 10:30 Fejér megye - Somogy megye: 3 - 1  

Betétmérkőzés
10:55 Megyei Sportigazgatók - Debreceni Városvezetők: 5 - 2  
11:20 Megyei Közgyűlés - Országos Kerettagú Játékvezetők: 4 - 3  

B. 11:45 Hajdú-Bihar megye - Szabolcs-Szatmár-Bereg megye: 2 - 1  


Betétmérkőzés
12:10 Debreceni Városvezetők - Országos Kerettagú Játékvezetők: 5 - 5  
12:35 Megyei Közgyűlés - Megyei Sportigazgatók: 2 - 2  


Elődöntő
I. 13:00   Borsod-Abaúj-Zemplén megye - Csongrád megye: 3 - 2  
II. 13:25 BLSZ  - Baranya megye: 2 - 1  
 
13:50  7. helyért  Somogy megye - Szabolcs-Szatmár-Bereg megye: 0 - 1  
14:15  5. helyért Fejér megye  - Hajdú-Bihar megye: 0 - 1  


Bronzmérkőzés
14:40 3. helyért Csongrád megye - Baranya megye: 2 - 4  
Döntő
15:10  1. helyért  Borsod-Abaúj-Zemplén megye - BLSZ: 2 - 1  



Végeredmény
1. Borsod-Abaúj-Zemplén megye
2. BLSZ
3. Baranya megye
4. Csongrád megye

Különdíjasok
Legsportszerűbb csapat: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Legjobb kapus: Veizer Roland (Hajdú-Bihar megye)
Legjobb mezőnyjátékos: Csamangó Tamás (Csongrád megye)
Gólkirály: Katona Balázs (Bács-Kiskun megye)